Вітаємо у нашій чайній інтернет крамничці! Ми є спільнотою справжніх поціновувачів чаю, що надихаються традиціями споживання цього напою у різних культурах, щиро віримо у те що чай здатен впливати на нас, наше ментальне та фізичне здоров'я, зцілювати та піднімати настрій. Щодня переконуємося у цьому. 

  Більше 20 років ми працюємо на ринку чаю та здорових продуктів, пропонуємо унікальні чайні композиції. Маємо чай з Китаю, Японії, Шрі Ланки, Індії та Тайваню, крім того, пропонуємо мате, ройбуш, трав’яні та фруктові суміші. Стараємося відновлювати українську традицію трав’яних відварів та настоїв. До основи наших фруктових і трав’яних зборів покладено принципи фітотерапії, а рецепти взято з історичних джерел.

  Будемо раді вас пригостити чудовими сумішами, які ми особисто вигадали, скомбінували усі найвдаліші взаємозв'язки інгридієнтів. Кожна з сумішей володіє унікальними властивостями та, окрім того, що приголомшниво добре смакує, особливим чином впилає на організм та наше ментальне самопочуття. Ми охоче проконсультуємо вас з цих питань та разом підберемо вашу особисту найкращу суміш. Тому не соромтесь і не зволікайте зі зверненням до нас:)

  Смачного чаювання!