Друзі! Пропонуємо вам унікальну можливість спробувати різні види трав'яних чаїв, та обрати той, що смакуватиме вам найбільше!  Підібрані нами чаї - фіто суміші, що володіють заспокійливими, імуностимулюючими властивостями та є чудовими способом підтримувати життєвий тонус.

Що таке фіто чай?

Це натуральний напій, виготовлений на основі трав'яної суміші з різних висушених частин рослин: листя, квітів, плодів або насіння. Він пропонує цілий ряд корисних властивостей залежно від конкретної використовуваної рослини. Від заспокійливої ​​ромашки до підбадьорливої ​​м’яти, ці чаї можуть допомогти травленню, зміцнити імунну систему, сприяти розслабленню, забезпечити антиоксидантами або підтримати загальне самопочуття.

У комплект дегустаційного набору входить по 2 пробника фіто чаїв Fitness, Pure Energy та Sorgo. Кожен з пробників розрахований на одне заварювання чайнику (6 гр на 400 мл води). 

              

  • Sorgo - це cуміш з м’яти, меліси, лимонного сорго, пелюстків сафлора і апельсина, білого чаю, лимону й персика, яблук, квітів волошки, каркаде і бузини. Напій володіє потужними імуномодулюючими властивостями.
  • Fitness - суміш з шматочків персика і яблук, кірочок цитрусових, перцевої мяти, меліси, хмелю, кореню валеріани, суцвіття лаванди, мальви та ромашки. Напій наповнює організм необхідними вітамінами і мікроелементами, нормалізує обмінні процеси, розщеплює жири, тому є прекрасною основою для дієти.
  • Pure Energy - суміш з шматочками яблук, ягодами шипшини, глоду, бузини, чорної смородини, пелюстками соняшника і вересу. Дана суміш добре тонізує, активізує обмін речовин та мозкову діяльність. Дарує енергію на цілий день.

Вигідна ціна - 85 грн